Prekių grąžinimas RubaiVyrams.lt


Norint grąžinti nuotoliniu būdu (internetu) įsigytą prekę, vadovaujamasi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228(10) straipsniu, o 6.228(11) straipsnyje yra įtvirtintos sutarties atsisakymo teisinės pasekmės. 
PER 14 DIENŲ NUO PREKĖS PRISTATYMO DIENOS JŪS GALITE:

  • ·       Pakeisti prekę į kitą.
  • ·       Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Grąžindamas prekę, pirkėjas turi užpildyti elektroninę grąžinimo formą. Po formos užpildymo automatiškai į el. paštą išsiunčiamas laiškas su adresu, reikalingu išsiunčiant prekes.

Dėmesio: prekės priimamos tik laikantis visų grąžinimo taisyklių t.y. :

KEIČIAMOS ARBA GRĄŽINAMOS PREKĖS TURI ATITIKTI ŠIUOS KRITERIJUS

  •  ·       grąžinama prekė turi būti originalioje nepažeistoje pakuotėje;
  •  ·      grąžinama ne vėliau kaip 14 kalendorinių dienų;
  •  ·        prekė turi būti nenaudota ir Pirkėjo nesugadinta;
  •  ·        prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
  •  ·        grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
  •  ·        Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 kalendorinių dienų, po to, kai yra patikrinama, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, yra visi įpakavimai, etiketės. 


Mes galime atsisakyti priimti atgal prekę, jei buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant pažeistas etiketes, nuplėštas apsaugines plėveles, akivaizdaus rūbo nešiojimo faktas ir permatomų pakuočių, kurios netrukdytų pasinaudoti prekės apžiūrėjimo teise, pažeidimus. 
Pateikdami užsakymą, Jūs sutinkate, su prekių keitimo-grąžinimo taisyklėmis.

Jei prekei padaryti pakuotės pažeidimai lemia, jog prekė negalės būti vėliau realizuota už tą pačią kainą, nepažeidžiant kito šios prekės Pirkėjo teisių į naujos ir nenaudotos prekės įsigijimą, tokios prekės gali būti grąžinamos tik mūsų bendru sutarimu (pvz. Jums sutikus kompensuoti prekės nuvertėjimo skirtumą).

Jei kokybiška prekė keičiama kita preke ar grąžinama, siuntimo išlaidos ( išlaidos grąžinant prekę paštu ) pirkėjui nėra kompensuojamos.
Gavus grąžinamą prekę, pinigai pirkėjui pervedami per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų.  Jei grąžinama prekė atitinka visus grąžinimo kriterijus, pirkėjui pervedami pinigai.
Jei prekė neatitinka grąžinimo reikalavimų ją išsiųsime į artimiausią Jums lpexpress.lt terminalą, prieš tai pranešdami jums el.paštu ar skambučiu.


Turite klausimų ? Rašykite el.paštu info@rubaivyrams.lt arba skambinkite numeriu +370 620 30000