Aprangos blogas

KUR ATOSTOGAUTI TURINT MAŽĄ BIUDŽETĄ?
Per atostogas kiekvienas norėtų ištrūkti iš savo gimtosios šalies ir pamatyti gražųjį pasaulį. Kur vis dėlto keliauti, kai turite griežtą biudžetą? Kaip senoliai sako "sunku tiems, kurie nenori nieko", ir jeigu tik jūs turite galvą ant pečių ir esate bent šiek tiek atsidavę , galite patekti į daugybę puikių vietų, turėdami mažą biudžetą ir praleisdami nepamir&..
VYRIŠKA APATINĖ APRANGA VASARAI
Vasara tikriausiai labiausiai laukiama iš visų sezonų. Gražus oras ir artėjančios atostogos ar atostogų vizija leidžia jums jaustis geriau. Bet prieš pradedant mėgautis šiltomis dienomis, prašome patikrinti stalčius bei spintas ir patikrinti ar turite tinkamą aprangą, kuri suteikia mums komfortą bei madinga išvaizdą. PATOGŪS APATINIAI YRA PAGRINDAS Vasaros ..
RETRO DRABUŽIAI - STILIZACIJA!
Aš myliu retro stilių! Pastaruoju metu buvau toks įtemptas, kad aš pamažu negalėjau įsivaizduoti kitų drabužių kiekvieną dieną. Tai, žinoma, yra hiperbolė, nes galų gale aš nesu toks perdėtas "freak", bet galiu pamatyti, kokia kryptimi aš seku. Šiandienos stilizacija – retro stilius, nuo batų iki mano galvos. Taip pat pamatykite, kodėl retro drabu..
KĄ APSIVILKTI ANT MARŠKINĖLIŲ?
Klasikiniai vyrų marškiniai paprastai yra susiję su verslo susitikimais, įvairiomis šeimos šventėmis ar ėjimu į teatrą ar operą. Tačiau marškiniai neturi būti tik formaliojo drabužio elementas, o vyrai, kurie mėgsta eleganciją kiekvieną dieną taip pat neturėtų atsisakyti. Bet kokius marškinius dėvėti, kad stilizacija būtų nuosekli ir pabrėžtų gerą savininko skonį..
MOTERIE! ŠALIN RANKAS NUO MANO SPINTOS!
Vyrų ir moterų skoniai dažnai skiriasi ir nieko nepakeisi. Tai nesukelia jokių problemų vienišiems žmonėms, tačiau vaikinai turintys merginą gerai žino, kad ją įsileidžia ne tik į širdį, bet ir į savo drabužinę. Daugybė vyrų iš patirties žino, kad nauji džinsai susiduria su kritika, o mėgstamiausi marškinėliai staiga išnyksta iš jų spintos. Nėra įstatymo, ..
KAIP PASLĖPTI VYRIŠKĄ PIRVUKĄ?
Rūpinimasis tinkama figūra turi ne tik estetines vertybes, bet ir turi gerą poveikį sveikatai. Tinkama dieta ir fizinis aktyvumas gali stebuklingai, padėti jums susigrąžinti savo formą. Tačiau prieš tai reiktų išspręsti klausimą: kaip paslėpti vyriškąjį pilvą? Keletas praktinių gudrybių padės pasirinkti drabužius, kad jie atrodytų taip pat gerai, kai priaugama p..
5 DIDŽIAUSIOS STILIAUS KLAIDOS
Pats didžiausias vyrų mados nusikaltimas buvo dėvėti kojines su sandalais. Tai nėra vienintelis nusikaltimas. Vyriškoji mada pradeda liberalizuoti ir vis dažniau vyrai laikomi drąsesniame stiliuje. Daugelis iš jų yra labai skoningai, tačiau didesnė dalis yra stilistikos "nusidėjėliai". Kaip bebūtų vieni yra labiau pastebimi, kiti mažai pastebimi. Ta..
Kokią aprangą pasirinkti treniruotėms "po debesimis"?
Kai lauke geras oras nebūtina likti namuose ar prakaituoti uždaroje sporto salėje. Kai lauke yra šilta ir malonu, geriau pasirinkti treniruotes „po debesimis“. Bėgimas, joga, gimnastika, ištvermės mokymas - visi šie dalykai gali būti praktikuojami atvirame ore, mėgaudamiesi žolės švelnumu, saulės šviesos šiluma ir gamtos garsais. ..
KAIP IŠSIRINKTI APRANGĄ NAUJAM DARBUI?
Pirmoji darbo diena yra didelis stresas. Smalsumas ir viltis įdomiai patirčiai susilieja su nerimu ir noru padaryti gerą įspūdį naujiems kolegoms ir viršininkams. Ir vis dėlto mes žinome, kad pirmiausiai pastebime išvaizdą. Štai kodėl taip svarbu pasirinkti tinkamą šios ypatingos dienos aprangą. Žinoma, kad drabužiai turi būti tvarkingi ir visada &sc..
KOKIĄ APRANGĄ RINKTIS VYKSTANT Į KLUBĄ?
Savaitgalio metu verta atsipalaiduoti po visos savaitės darbų ar studijų. Visi "kraunasi baterijas", išvykai į klubą geriausių draugų kompanijoje. Gera muzika, gėrimai ir galimybė susitikti su naujais žmonėmis leidžia jums atsipalaiduoti ir įkrauti baterijas kitai savaitę. Tačiau norint patekti į klubą reikalingas tam tikras pasirengimas - svarbiausias iš jų ..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 30 (3 puslapių)