Vyriškas švarkas ir marškinėliai. Kaip juos dėvėti?

Autorius Darius 2019-08-21 0 Komentarai

Vyriškas švarkas ir marškinėliai. Kaip juos dėvėti?

 

Norite atrodyti elegantiškai, bet nemėgstate nešioti marškinių? Marškinėliai ir švarkas gali atrodyti taip pat gerai. Jums tereikia juos tinkamai suderinti.


PASIRINKITE TINKAMUS MARŠKINIUS


Yra keli pagrindiniai marškinių tipai: 
1. Marškinėliai 
2. Polo marškinėliai 
3. Marškinėliai su V formos iškirpte 


Kurie tinkami kartu su švarku? Žinoma, kad marškinėliai su V formos iškirpte laimi šią kovą. Antroje vietoje yra marškinėliai. O polo marškinėliai nėra geras pasirinkimas, šiuo atveju.


Pirmasis tipas yra ypač populiarus. Jūs tikrai turite keletą tokių marškinėlių savo drabužių spintoje. Jie nėra labai elegantiški, tačiau tinkami darbui, mokyklai ir laisvalaikio praleidimui. Tirai verta įsigyti marškinėlius su madingu atspaudu arba su įdomiomis aplikacijomis. 


Marškinėliai su V formos iškirpte yra formalesni. Prailgina kaklą, atitraukia dėmesį nuo smakro ir gali paryškinti jūsų raumenis. Tai - geriausia marškinių pasirinkimas kartu su švarku.


KAIP DERINTI SPALVAS?


Galite rinktis drąsius kontrastus arba pasirinkti marškinėlius, panašius į švarką. Pavyzdžiui, apsivilkite baltus marškinėlius su V formos iškirpte arba dangaus mėlynumo marškinėlius kartu su tamsiu švarku.


MARŠKINĖLIAI IR ŠVARKAS - KOKIA PROGA JIE TINKA?


Kokiomis progomis dėvite švarką? Greičiausiai mažiau formaliomis. Jis gerai dera prie džinsais ir kito stiliaus kelnėmis. Tokį derinį verta rinktis kasdienai ar kaip kuriomis progomis, pvz., gimtadieniais. Aprangos derinį puikiai papildys odiniai batai ar sportbačiai. 

 

Rašykite komentarą