KOKIŲ SPALVŲ DRABUŽIŲ GERIAU NEDERINTI TARPUSAVYJE?

Autorius Darius 2019-02-21 1 Komentarai

Paprastai kalbama, kurios spalvų kompozicijos yra geriausios, tačiau šiandien mes spręsime problemą iš kitos pusės ir pateiksime keletą spalvų junginių, kurie tarpusavyje yra labai toksiški ir geriau jų išvengti. Įdomu kas tai?

 

Ar kada nors teko girdėti apie spalvų ratą? Jei ne - laikas susipažinti. Tai yra specialus rinkinys spalvų pradedant nuo pagrindinių, tarp kurių yra raudona, geltona ir mėlyna, baigiant jų dariniais, kurie kaip rodo pavadinimas yra išvardintų spalvų rezultatas. Šį spalvų ratą pateikiame viršuje. Įdomu tai, kad jis buvo sudarytas jau 1708 metais.

Beje, kuo naudingos šios žinios? Verta prisiminti, kad visada gera idėja sujungti dvi spalvas, kurios rate yra viena šalia kitos arba viena priešais kitą.

 

 KOKIŲ SPALVOS DERINIŲ IŠVENGTI?

 

Svarbiausia vengti kelių labai kontrastingų spalvų, taip pat nėra geriausias pasirinkimas dviejų šalia esančių spalvų derinys su priešingoje rato pusėje esančių spalvų deriniu. Pavyzdžiui: ryški mėlyna su vandenyno spalva ir raudona su ryškiai geltona.

Žinoma mūsų vyrams retai į galvą ateina dėvėti rožines ar violetines spalvas ir jas tarpusavyje derinti, spintose dažniau vyrauja juoda, balta ir pilka spalvos. Bet yra vaikinų, kurių galvose pilna idėjų ir drąsiai renkasi šias spalvas.

 

SPALVŲ RATAS LAISVALAIKIO MADAI

 

Žinoma tai yra principas, kuris negali būti panaikintas. Taip pat reikia nepamiršti, kad tai yra grynos teorinės žinios  - visa tai priklauso nuo konkrečių atspalvių, ir kaip Jūs dėvite pavojingus spalvų ryšius. Be to, atsitiktinis stilius palieka daug daugiau laisvės nei spalvų stiliaus formalumas.

 

spalvu derinimas

1 Komentarai

Vida:
2019-04-04, 09:37:01
Atsakyti

Manau, kad tai labai individualu.Spalvas reikia derinti prie paties žmogaus:jo plaukų,odos,akių.Gali netgi ir visai netradicinis derinys atrodyti puikiai,jeigu jis papildo,suteikia išbaigtumo pojūtį.

Pirktukas.lt:
2019-07-03, 16:03:05

Taip tai labai individualu, Jūs teisi. Reikšmę turi kiekviena detalė.

Rašykite komentarą