KAIP PRIŽIŪRĖTI MARŠKINIUS

Autorius Darius 2018-09-14 0 Komentarai

Marškiniai yra būtiniausias drabužis vyrų spintose. Juk ne kas kitas, o tvarkingi marškiniai papuoš Jus į bet kokią šventę ar kitą svarbų renginį.

 

Visi žinome, kad nieko nėra amžino. Kaip ir batai, taip ir drabužiai susidėvi nuo ilgo nešiojimo, tačiau yra būdai, kaip pratęsti gyvavimo trukmę.

Vienas iš jų – atitinkamas skalbimas. Patartina marškinius skalbti ne aukštesnėje kaip 40 °C temperatūroje, kad nebūtų pažeista apykaklė. Jei pasirinkote skalbti rankomis – negręžkite, leiskite vandeniui išvarvėti pačiam. Aišku tai užtruks ilgiau, bet nesugadinsite marškinių medžiagos gręžimu. Aišku, ypatingai balti marškiniai mėgsta pagelsti apykaklės ar rankogalių zonose. Jokiu būdu nemėginkite jų virinti, tai jau atgyvenęs būdas. Geriau rinkitės specialiai tam sukurtus baliklius.

Žinoma, neapsieisime ir be lyginimo. Per daug karštas lygintuvas gali sugadinti audinį, o per vėsus jo tiesiog neišlygins, todėl nepamirškite skaityti marškinių etikečių, jose tikrai rasite patarimą, kokioje temperatūroje lyginti.

PASLĖPTOS SAUSO VALYMO GRĖSMĖS

Yra žmonių, kurie geriau nuneš drabužius į valyklą, nei patys imsis valymo. Aišku, tai labai patogu, jei ant audinio yra dėmė, kurios lengvai nepašalintumėte vandeniu ar turimomis skalbimo priemonėmis, be to esate beveik garantuoti, kad audinio valykloje nepažeis. Tačiau, kas už viso to slypi?

Naudojant sausą valymą logiška, kad nenaudojamas vanduo. Tačiau, ar susimąstote, kokiu būdų išimamos dėmės? Tai įvairių cheminių junginių mišinys, kuris nėra pats draugiškiausias aplinkai ir kas svarbiausia jūsų sveikatai.

Nuo pat pirmų dienų cheminis valymas rėmėsi toksiškų ir galimai mirtinų medžiagų naudojimu, kurios,laimei, ilgainiui buvo nutrauktos. Tačiau iki šiol sauso valymo pramonės demonu išlieka perchloretilenas (arba „PERC“), pavojinga medžiaga, kuri jau seniai atkreipė sveikatos ir aplinkos apsaugos grupių dėmesį.

Šiuo metu ši medžiaga naudojama beveik 90% sauso valymo visame pasaulyje. PERC yra regeneruota valant drabužius, bet net mažos dozės šios medžiagos randa kelią per orą ir vandenį arba lieka ant išvalytų drabužių ir gali tapti pavojingomis. Todėl, jei esate susirūpinę savo aplinka ir sveikata, įsitikinkite, kokiomis priemonėmis yra valomi Jūsų rūbai.

 

Bet visa kas svarbiausia tai pats pirmas žingsnis – marškinių pasirinkimas. Nusipirkę nekokybiškus marškinius, galite prižiūrėti juos kaip įmanoma labiau, tačiau greito susidėvėjimo neišvengsite. Rinkitės kokybiškos medžiagos marškinius, sumokėsite kiek brangiau, bet atminkite, kad jie tarnaus ne vienus metus.  Na, o spalva ir raštai – tai jau jūsų asmeninis pasirinkimas. Tik svarbiausia pasirinkti tokius, kurie tiks Jūsų norimam sukurti įvaizdžiui ar atitinkamai progai, bei derės prie švarko ar kaklaraiščio.

Na, o mes siūlome įsigyti marškinius pagal geriausią kainos ir kokybės santykį, o būtent dabar jiems taikomos nuolaidos.

kenzoelegantmage marskiniai

 

Rašykite komentarą