ŽEMŲ VAIKINŲ MADOS, T.Y. 5 GUDRYBĖS MADINGAM STILIUI

Autorius Darius 2019-08-27 0 Komentarai

ŽEMŲ VAIKINŲ MADOS, T.Y. 5 GUDRYBĖS MADINGAM STILIUI

 

Kaip pridėti kelis centimetrus, kai motina gamta jų pagailėjo? Žemiems vaikinams mes paruošėme net 5 stiliaus patarimus, kurie padės optiškai prailginti figūrą. Kokius drabužius dėvėti ir ko vengti?


KAIP TURĖTŲ APSIRENGTI ŽEMO ŪGIO VAIKINAS


Tradiciškai aukšti vyrai laikomi patrauklesniais ir sėkmingesniais sąžiningos lyties atstovais. Didelis ūgis siejamas su jėga, pasitikėjimu savimi ir galimybe užtikrinti moters saugumą. Neabejojama, tačiau yra žemų vaikinų, kurie vis dar laikomi seksualiais. Pavyzdžiui, Tomas Cruise'as yra mažesnis nei 170 cm ūgio, tačiau visos pasaulio moterys yra dėl jo pamišusios. Kartais ūgis nėra toks svarbus, ypač kai vaikinai žino, kaip susidoroti su šiuo trūkumu. Sėkmės raktas yra tinkama apranga, kuri leis vizualiai prailginti figūrą. Kaip tai padaryti?


MADA ŽEMIEMS - 5 STILINGI PATARIMAI


1. Gerai prigludę drabužiai


Kaip žemo ūgio vaikinas gali sau pridėti kelis centimetrus? Vienas iš paprasčiausių triukų, norint pagerinti savo figūros proporcijas, yra dėvėti prigludusius drabužius. Skamba paprastai, tačiau daugelis vaikinų pamiršta šią taisyklę. Gatvėse vis dar galite pamatyti vyrų, dėvinčių per didelius ar per laisvus drabužius, kurie trikdo kūno proporcijas, sutrumpina figūrą ir net ją stambina. Reikėtų prisiminti, kad žemi vyrai geriausiai atrodo su prigludusiais drabužiais, t. y. prigludę prie figūros, bet negalite nepersistengti. Verta atsiminti, kad per ankšti drabužiai ant žemos ir aptemptos figūros tik paryškins trūkumus, kuriuos norite paslėpti.

 

 


2. Tinkamas kelnių ir rankogalių ilgis


Reikėtų nepamiršti, kad per ilgos kelnės ar rankogaliai akivaizdžiai sutrumpina figūrą. Tas pats taikoma ir per ilgiems marškinėliams, marškiniams ar švarko rankovėms, kurios dengia rankas. Dėvėdami per ilgą aprangą, atimate daug centimetrų, o jei jau esate žemo ūgio, tuomet galite atrodyti juokingai.


Taigi prisiminkite, kad švarko ar marškinių rankogaliai neturėtų slysti žemyn. Jie turėtų baigtis ant riešo arba šiek tiek virš jo. Kelnės turėtų būtų tokios, kad nekristų ant batų. Atsižvelgiant į šias atrodytų smulkmenas, figūra atrodys plonesnė ir simetriškesnė.

 


3. Tinkamos spalvos žemam vaikinui


Manoma, kad žemo ūgio vyrai turėtų dėvėti panašios spalvos drabužius, kad paslėptų savo trūkumus. Tai reiškia, kad visa stilizacija turėtų būti išlaikyta panašiomis spalvomis, kad joks elementas per daug neišsiskirtų iš bendro fono. Šiuo atveju nesirinkite diržų su didelėmis sagtimis, marškinėlių su dekoratyvinėmis sagomis.Tokie elementai pritraukia dėmesį ir leidžia realiau įvertinti ūgi.

 


Kita mados taisyklė žemiems vaikinams, spalvų pasirinkimas. Pavyzdys galėtų būti toks derinys, kurį sudaro šviesus viršus, pavyzdžiui, pilkas džemperis ar megztinis ir tamsesnės kelnės. Tokia apranga gali vizualiai padidinti vyro ūgį.


4. Vertikalūs, o ne horizontalūs raštai


Aukšti vyrai, taip pat turėtų atsisakyti horizontalių raštų, linijų. Tai reiškia, kad geriau dėvėti drabužius su vertikaliomis juostelėmis ar raštais ir vengti drabužių su horizontaliomis linijomis ar kitais motyvais. Kaip jau minėjome, žemi vyrai atrodo geriau pasirinkę vienspalvius derinius, tačiau jei norite, ko nors naujo pasirinkite vertikalias linijas ar juosteles, kurios optiškai pridės mums kelis centimetrus. Kelnės su juostelėmis taip pat yra įdomus ir madingas sprendimas. Vertikalios juostelės, einančios per visą kelnių ilgį, puikiai prailgina figūrą.

 


5. Batai žemam vyrui


Paskutinis dalykas, kurį reikia paminėti, yra avalynė. Pasirodo, pasirinkdami tinkamus batus, galite tikrai daug pakeisti, kai reikia pagerinti savo figūros proporciją. Jų dėka galime pridėti sau kelis centimetrus. Kaip padaryti?

 


Mada žemiems žmonėms turi specialias taisykles, kurios galioja ir avalynei. Nepamirškite pasirinkti batų spalvos, kad ji atitiktų ir tiktų prie jūsų kelnių spalvos. Toks nuoseklus spalvų rinkinys prailgins kojų liniją, kurios atrodys šiek tiek aukštesnės. Antra, verta rinkitės avalynės modelius su kuo aukštesniu kulnu. Jei dažniausiai dėvite sportinius batelius, ieškokite modelių aukštesniais padais. Įprastus sportbačius pakeiskite bateliais ar batais, kurie paprastai būna aukštesni. Arba galite ieškoti avalynės su specialiu vidpadžiu, kuris suteiks mums papildomą aukštį.

Rašykite komentarą