Vyriškas stilius: švarkas ir juodos kelnės?

Autorius Darius 2019-08-21 0 Komentarai

Vyriškas stilius: švarkas ir juodos kelnės? 


Švarkas ir juodos kelnės yra aprangos derinys, kuris tiks beveik, bet kurioje situacijoje. Tačiau visas triukas yra tinkamai pasirinkta švarko spalva. Žinoma švarko spalva priklauso nuo vietos bei laiko. Kada galite sau leisti išraiškingas, ryškias spalvas, o kada geriau sutelkti dėmesį į klasikines?


Juodos kelnės kartu su švarku yra komplektas, kuris niekada neišeis iš mados. Toks derinys bus puikus bei elegantiškas oficialiomis progomis, o taip pat tai gali būti ir puiki gatvės apranga. Kokį švarką rinktis kartu su juodomis kelnėmis?


ŠVARKAS KARTU SU JUODOMS KELNĖMS - TAMSIAI MĖLYNAS AR MĖLYNAS?


Tamsiai mėlynas švarkas yra kažkas, tokio ką kiekvienas vaikinas turėtų turėti savo drabužių spintoje. Jis yra elegantiškas, tačiau ne toks formalus kaip juodas švarkas ir lengviau derinamas su kitais drabužiais esančiais jūsų drabužių spintoje. Tamsiai mėlynas švarkas, juodos kelnės ir marškiniai, bus tinkami oficialiam išėjimui. Jei ieškome daugiau laisvės, derinkite jį su juodomis chino tipo kelnėmis, sportbačiais ir baltais marškinėliais.


Šviesiai mėlynas švarkas yra gana neformalus, todėl jo nedėvėkite jokioms oficialioms progoms. Bet jis puikiai tiks, kai tiesiog eisite su draugais, pavyzdžiui, į klubą.


KAIP DĖVĖTI PILKĄ ŠVARKĄ SU JUODOMIS KELNĖMIS?


Pilka yra gana universali spalva, labiau susijusi su rimtumu bei branda. Ir vis dėlto, priešingai nei gali atrodyti, juodos kelnės ir pilkas švarkas taip pat tinka laisvesnėms, jaunatviškesnėms stilizacijoms. Jei vilkėsite pilkus sportbačius ir margus marškinėlius, atrodysime kasdieniški ir įdomiai.


Turėdami bent vienas juodas kelnes ir kelių spalvų švarkus, galite sukurti madingą aprangą kiekvienai progai. 

 

Rašykite komentarą