Vyriškas apatinis trikotažas

Autorius Darius 2019-08-13 1 Komentarai

Vyriškas apatinis trikotažas


Nors apatinis trikotažas matomas retai, tačiau jis labai svarbus. Todėl jūs negalite būti abejingi naujausioms apatinių tendencijoms. Ar žinote kokie yra populiariausi vyriškų apatinių modeliai?

 


Trumpikės ar šortai (bokseriai)? Nei vienas jūsų pasirinkimas nėra geresnis ar blogesnis. Tiesiog  renkantis vieną ar kitą variantą reikėtų atsižvelgti dėvėjimo dydis ir patogumą. Galite paklausti ir savo partnerės nuomonės - jei mums nerūpi, leiskite jai nuspręsti, kurie apatiniai jums atrodo geriau. Nepriklausomai nuo to, ką pasirinksite, atsižvelkite į medžiagą, iš kurios jie yra pagaminti. Galų gale juk reikia saugoti tai, ką turime brangiausio.


Kaip dėvėti trumpikes?


Visų pirma, trumpikės yra labiau pritaikytos, todėl nebus taip matomos po griežtomis kelnėmis. Tačiau atminkite, kad reikia tinkamai pasirinkti dydį, nes netinkamai pasirinktas dydis neleis jums jaustis patogiai, taip pat gali sudirginti odą.


Kokie yra bokserių pranašumai?


Visų pirma, jie yra laisvesnis. Kai kurie žmonės sako, kad jaučiasi daug sveikiau ir oriau, dėvėdami juos. Daugelio moterų nuomone vyrai dėvintys bokserius atrodo daug seksualiau.


Tendencijos


Geriausias pasirinkimas yra klasikiniai, t.y. vienos ar dviejų spalvų apatiniai, kurie būtų neutralių, tamsių spalvų. Kita vertus, taip pat galite rinktis ir žaismingus - ryškių spalvų, ar su juokingais paveikslėliais, pasakų personažais ir kt.

 

1 Komentarai

apatiniai internetu:
2021-01-12, 19:54:10, www.atlantic-shop.lt
Atsakyti

Labai gerai, kad nepamirstami ir vyra, nes dazniausiai tik moteriskos mados tendencijos apatiniu drabuziu srityje. Aciu!

Rašykite komentarą