PIRMOJI MOKSLO METŲ DIENA. KAIP APSIRENGTI?

Autorius Darius 2019-08-19 0 Komentarai

PIRMOJI MOKSLO METŲ DIENA. KAIP APSIRENGTI?


Atostogos pamažu baigiasi ir tai gali reikšti tik vieną - sugrįžimą į mokymosi įstaigą. Kaip išgyventi pirmą dieną mokykloje ir negalvoti apie atostogas? Ką dėvėti, kad jaustumėtės gerai ir išsiskirtumėte iš minios? Štai mūsų patarimai!


Tiesa, kad iki rugsėjo mėnesio dar yra šiek tiek laiko ir saulė bei saldus tinginys dar lydi jus, tačiau dabar pats metas pagalvoti apie savo aprangą. Sužinokite kokią aprangą geriausiai pasirinkt pirmai mokslų metų dienai. 


KAIP APSIRENGTI PIRMĄJĄ MOKYKLOS METŲ DIENĄ?


Vasaros pabaiga yra tinkamas metas peržiūrėti savo garderobą. Norint pradėti mokslo metus energingai, verta pasižvalgyti po savo drabužių spintą ir pagalvoti apie nedidelį įvaizdžio pakeitimą. Kokia pasirinkti aprangą pirmajai mokslų metų dienai? Jei tik oras geras, rinkitės spalvotus marškinėlius, trumpus džinsinius ar chino šortus. Tokio derinio dėka išlaikysite vasarišką stilių, jausitės laisvai ir nevaržomai.

 


Žinoma, tokią aprangą galite sau leisti ir kitą dieną. Jeigu norite kažko labiau tradicinio ir šventiškesnio, rinkitės baltus arba mėlynus marškinius ir juodas kelnes


GERIAUSIA APRANGA MOKYKLAI RUGSĖJO PRADŽIOJE


Įsitraukti į mokyklos rutiną gali būti sunku. Tačiau šį dramatišką laiką galima padaryti malonesniu, pasirenkant stilingą aprangą, kuri leis išsiskirti iš minios ir padės labiau pasitikėti savimi. Geriausiai rinkitės tai, kas atitinka mėgstamą stilių. Jei vertiname subtilumą bei eleganciją, tai gali būti toks derinys: juodi džinsai, balti marškinėliai ir tamsiai mėlyna ar pilka sportinė striukė. Arba spalvingi marškiniai su nerūpestingai užlenktomis rankovėmis. 

 

 

Rašykite komentarą