MARŠKINĖLIAI SU UŽRAŠAIS - MAŽIEMS AR DIDELIEMS BERNIUKAMS?

Autorius Darius 2019-08-13 0 Komentarai

MARŠKINĖLIAI SU UŽRAŠAIS  - MAŽIEMS AR DIDELIEMS BERNIUKAMS?

 

„Kiekviename vyre yra mažas berniukas“, - tikriausiai visi tai, girdėję daugybę kartų. Keistas sutapimas, tačiau šie žodžiai visada tariami iš moterų lūpų: žmonos, mergaitės, motinos, merginos ... Paprastai su tokiais moteriškos lyties vertinimais apie vyrus susidaro netinkama nuomonė, tačiau šiandien darome išimtį šiems tam.


Taip, vyrai yra maži berniukai, kai kalbama apie madą. Štai kodėl jie niekada neatsisakys mylimiausių marškinėlių su aplikacijomis ar užrašais

Šių marškinėlių pranašumai - patogumas bei universalumas. Ir svarbiausia, kad jie tinkami kiekvienam vyrui - ne tik paaugliui. Galite juos dėvėti sporto salėje, klube, ir ne tik. 

 

Ar turite abejonių? Pažvelkite į pagrindinį serialo aktorių „daktarą Hausą“ - būtent jis, anksčiau rodytame seriale, suteikė marškinėliams naują gyvybę. Marškinėliai, džinsai, švarkas ir sportbačiai. Šiek tiek sporto ir šiek tiek elegancijos, tai puikus šiuolaikiškas derinys ir šiandien. 

 


Dar daugiau deriniu? Galite dėvėti marškinėlius su užrašais kartu su šortais, bridžais, jogeriais bei sportine avalyne. Visada pataikysite tiesiai į dešimtuką jeigu dėvėsite odinę ar džinsinę striukę. Pažvelkite:

 

Rašykite komentarą