Karščiausia sezono tendencija - neoninės spalvos vėl madingos!

Autorius Darius 2019-08-07 0 Komentarai

Karščiausia sezono tendencija - neoninės spalvos vėl madingos!


Ar žinojote, kad šį sezoną viešpatauja neoninės spalvos? Taip jos grįžo į mados pasaulį ir vėl tapo madingomis. Leiskite jums priminti, iš kur atsirado ši beprotiška tendencija ir kaip dėvėti neoninius drabužius, kad atrodytumėt stilingai!
2019 metai yra mados sugrįžimas iš 80-ųjų ir 90-ųjų. Šio laikotarpio stiliai pasirodė didžiausiuose mados namų kolekcijose, žvaigždžių spintose ir parduotuvių vitrinose. Neoninės spalvos yra energingos bei išskirtinės, jos dominuoja ir aksesuaruose. Tai tiesiog tikras hitas! Kokius neoninius drabužius rinktis ir kaip juos dėvėti?


NEONINIŲ DRABUŽIŲ MADA


Neoniniai drabužiai vėl grįžo į mados pasaulio platybes. Įkvėpimo didžiausioms šio sezono tendencijoms galima rasti devintojo dešimtmečio madoje. Neoninių drabužių mada atsirado tada ir buvo siejama reivo vakarėliais. Nelegalūs miksai su įnirtingais techno muzikos vakarėliai, kurie buvo organizuojami apleistuose fabrikuose bei sandėliuose.

 

Tuo metu mados viršūnėje buvo neoninės spalvos, neoninių spalvų sportiniai kostiumai, kelnės su juostelėmis, marškinėliai ir džemperiai su dideliais žinomų sportinių prekių ženklų logotipais. Vakarėlių svečių techno drabužiai buvo per dideli ir ypač spalvingi. Šiandien neoniniai drabužiai vėl yra madingi ir ne tik vakarėliams. Geltonos, žalios - neoninės kelnės su juostelėmis ir marškinėliai tiks net ir kasdienai.


NEONINIAI DRABUŽIAI - KAIP JUOS DĖVĖTI?


Neoniniai drabužiai yra šiek tiek prieštaringai vertinami tarp vyrų drabužių spintos elementų, nes jie ne visada žino, kaip juos dėvėti.  Atskleisime jums, kaip dėvėti neoninius drabužius jog išliktumėte stilingi ir originalūs.


Įdomi idėja yra derinti neoninę spalvą su šviesia -  balta spalva. Tai gali būti, pavyzdžiui, geltoni marškinėliai, baltos kelnės, arba atvirkščiai - neoninės kelnės su baltais marškinėliais, kurie subalansuoja ir pabrėžią visą išvaizdą. Ryškių neoninių spalvų marškinėlius taip pat galima dėvėti su baltomis sportinėmis striukėmis. Neoninės spalvos taip pat puikiai derinamos su juoda spalva. Galite derinti pavyzdžiui, su juodu megztiniu ar švarku.

 


NEONINĖS SPALVOS SPORTINIAME STILIUJE


Neoniniai drabužiai taip pat puikiai atitinka sportinį stilių. Nes šios spalvos yra energingos, pabrėžia judesį ir dinamiką, lydinčią sportuojant. Galime eiti į sporto salę ar bėgioti vilkėdami marškinėliais ir šortais su neoniniais intarpais, atspaudais, kurie paįvairina kasdieninę nuobodžią aprangą. Jeigu esate drąsesni galite pasirinkti vienspalvius drabužius iš neoninių spalvų. Taip pat galime ieškoti originalios geltonos ar oranžinės spalvos džemperių. Tokios spalvos kaip geltona bei salotinė atsirado ir ant sportinių batelių bei maudymosi kostiumų. Paplūdimyje išsiskirsite neoninės spalvos šortais ar maudymosi glaudėmis, kurie dar labiau pabrėžia vasarišką įdegį.

 


NEONINĖ GELTONA VYRŲ STILIZACIJA


Geltona yra viena madingiausių spalvų šią vasarą. Jis yra ekspresyvi, optimistiška ir, žinoma, saulėta, todėl visi ją sieja su saule ir atostogomis. Kaip sumaniai dėvėti šios spalvos aprangą, kad išsiskirtumėt minioje?


Neoniniai geltonos spalvos atspalviai gerai atrodo ne tik su juoda, bet kartu ir su tamsiai mėlyna, balta ar pilka. Kasdieniniame derinyje geltoni marškinėliai ir džinsų derinys atrodys puikiai. Vasaros drabužių spintoje turėtų būti, pavyzdžiui, geltonos chino kelnės, kurios puikiai tinka įvairioms progoms. Galite jas dėvėti su džinsine striuke ir juodais marškinėliais arba derinanti su tamsiu švarku ir baltais ar mėlynais marškiniais.


Kasdienai rinkitės geltonus neoninius marškinėlius, džinsines kelnes ir marškinius ar striukę, taip pat sportbačius. Taip pat geltoni polo marškinėliai gali būti derinami su pilkomis arba baltomis chino kelnėmis. Kad ir kuri iš šių dviejų derinių pasirinksite atrodysite išties nuostabiai, tai jum pridės daug daugiau pasitikėjimo savimi. Nes ryškios spalvos jums perduos savo energiją.

 


ORIGINALŪS DIZAINAI SU NEONINIAIS DRABUŽIAIS


Neoniniai drabužiai neturi atrodyti kaip atskiras stilizacijos elementas. Drąsiausiems gali kilti pagunda derinti keletą energingų spalvų. Tai gali būti, pavyzdžiui, raudonos kelnės su juostelėmis ir pilki marškinėliai. Tai labai originali stilizacija, kuri tikrai patrauks aplinkinių dėmesį. Drąsūs žmonės tai tikrai gali sau leisti, tačiau nepamirškite aksesuarų arba viršutinės aprangos, geriausia prie šio derinio tinkamos juodos spalvos. Juodas sportinis džemperis, diržas ar megztinis tam puikiai tiks. Su tokia apranga drąsiai galite eiti ir į pašėlusį techno vakarėlį.

 

 

 

Rašykite komentarą