Apranga kuri iš karto privers jus pasijausti stilingais bei geidžiamais

Autorius Darius 2019-08-08 0 Komentarai

Apranga kuri iš karto privers jus pasijausti stilingais bei geidžiamais


Vasara greitai bėga ir netrukus teks grįžti į mokyklas ar universitetus. Per mokslo metus vaikinai dažniausiai gali atrodyti visiškai niūrus, tačiau ar nenorite to pakeisti? Tiesiog įeiti į klasę, atrodydamas kaip supermodelis. Ir visus priversti galvoti kas atsitiko? Kas pasikeitė?


Na, tuomet tiesiog pabuskite ir išsirinkite bent vieną iš šių mūsų rekomenduojamų drabužių elementų, kurie akimirksniu paverčia vyriškos lyties atstovus stilingais ir labiau savimi pasitikinčiais. Pateikiame aprangos sąrašas jums vaikinai.

 

1. Odinė striukė


Esate vaikinas, kuris nuolat dėvi marškinėlius? Puiku, įsigykite ne tik naujus marškinėlius, bet ir odinę striukę, kuri pavers jus stilingiausiu vaikinu. 

 


2. Bomber striukė


Bomber striukė yra ypač stilingos bei patogios. Išsirinkę sau tinkamą atrodysite išties įspūdingai.

 

 

3. Stilingas paltas


Kaip galite tuo pačiu metu atrodyti mielas ir žavus? Tiesiog įsigykite rudeninį paltą ir garantuojame jog atkreipsite visų dėmesį į save savo elegancija.

 


4. Tinkamai pritaikytas kostiumas


Neginčijamas faktas, kad kostiumas turi būti kiekvieno vaikino spintoje. Kostiumai yra universalūs, klasikiniai, o svarbiausiai jog jie kiekvieną vyrą priverčia pasitempti ir atrodyti ypač seksualiai. Ir tokia apranga bus tinkama rugsėjo pirmosios šventei.

 

 
5. Flaneliniai marškiniai


Norite atrodyti kasdieniškai, bet tuo pačiu ir madingai? Tuomet rinkitės flanelinius marškinius, vienspalvius marškinėlius, džinsus ir sportbačius. Jausitės išties patogiai ir atrodysite šauniai.

 


6. Vienspalviai juodi marškinėliai


Juodi marškinėliai yra tarsi kiekvieno sezono hitas. Jie puikiai išryškina figūros privalumus ir taip priverčia atrodyti įspūdingai.

 

 

7. Džemperis


Tai tiesiog neatsiejama ir stilinga Jūsų įvaizdžio detalė. Stilingi vienspalviai džemperiai visuomet išliks klasika, su kuria atrodysite patogiai bei laisvai.

 


 


10. Marškiniai trumpomis rankovėmis


Nesvarbu ar pasirinksite vienspalvius ar margus marškinius trumpomis rankovėmis, nes su jais atrodysite stilingas bei patrauklus. Juk kiekviena moteris patvirtins, kad vyras vilkintis marškinius - atrodo žavingai.

 


11. Siauri džinsai


Jie yra tinkami beveik kiekvienam vaikinui ir yra verti dėmesio, nes lengvai prisitaiko prie kūno. Šis džinsų modelis ypač madingas, pabrėžiantis kojas bei sėdmenis.12. Trumpos vyriškos kelnės 


Trumpos kelnės neabejotinai yra madingiausios 2019 m. vyrų madoje.  Šios kelnės tinka, pavyzdžiui, su baltais sportiniais bateliais, laisvais marškiniais ir megztiniais. Savo ruožtu, lengviausiai derinti kasdieninę aprangą, kuri neapriboja rengtis pagal tam tikras taisykles. 

 

 


 


13. Sportinis kostiumas


Sportinis kostiumas turi užimti vieną iš garbingesnių vietų jūsų garderobe ir privalote su juo atrodyti pasitempęs savimi pasitikintis vyras.

 


14. Džinsinė striukė


Turite tamsiai pilką ir juoda džinsinę striukę? Ši striukė priverčia kiekvieną atrodyti kaip pankroko dievui, kuris ruošiasi žengti į sceną.

 


15. Prasegti marškiniai


Atsisekite viršutinę marškinių sagą ir jūsų stilius bus laisvesnis, ir jausitės patogiau. O jeigu norite dar paįvairinti savo stilių paraitokite marškinių rankoves ir suteiksite dar daugiau komforto.

 

 

Rašykite komentarą