5 DALYKAI, KURIUOS PRIVALAI TURĖTI!

Autorius Darius 2018-09-26 0 Komentarai

Puikus pasirinkimas kiekvienam stiliui, kiekvienai progai. Kalbame apie dalykus, be kurių sunku gyventi. Kiekvienas madingai apsirengęs vaikinas turi turėti šiuos 5 dalykus savo spintoje. Apie ką mes kalbame?

 

PRIVALOMA STILINGAM VAIKINUI

  • Džinsinė striukė - tinka beveik bet kokiam deriniui nuo muzikos festivalių iki sportinio stiliaus. Jos dėka jūs atrodysite atsipalaidavęs ir pasitikintis savimi.Tiesiog privalai tai turėti!

  • Tamsiai mėlyna - kartais tenka turėti svarbių susitikimų darbe, šeimos narių vakarienę ar šventę, kurioje pageidautinas elegantiškas aprangos kodas. Kiekvienas madingai besirengiantis vaikinas savo spintoje turėtų turėti bent vieną švarką. O geriausia tamsių spalvų, kad derėtų prie visko. Rekomenduotina – tamsiai mėlyną.

  • Balti arba juodi, marškinėliai be užrašų - tai puikus pagrindas kiekvienam stiliaus deriniui. Be problemų sukursite harmoningą derinį su švarku ypatingoms progoms ar derinį su stilingais plėšytais džinsais, skirtu vakarėliams ar koncertams.

  • Klasikiniai marškiniai - viskas, ką jums reikia padaryti, išsirinkti subtilios spalvos marškinius ir atrodysite puikiai. Be to, moterys vertina vyrus, kurie turi stiliaus jausmą ir puikiai tai liudija klasikiniai marškiniai.

  • Džinsai - madingi, patogūs, prie jų viskas tinka!  

Norite daugiau?

Žiūrėkite žemiau ir nepraleiskite progos papildyti savo drabužių spinta!

Rašykite komentarą